UYARI!!!....Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

 

Abdullah Öcalan - Nasil Yasamali ?

"Mücadele ettiren mücadele ettikçe özgürleştiren özgürleştirdikçe güzelleştiren güzelleştirdikçe sevgiyle dolup taşıran kişilik büyük tutku ve çabaya yönelmeli ve yalnız o temelde yapılmalıdır. Zor sabır yoğunluk bu işin gereğidir. Unutmayalım ki bizim de yaşadıklarımız koca bir namussuzluklar dünyasıdır saygısızlıklar, dünyasıdır sahtekarlıklar düzeysizlikler basitlikler boşluklar dünyasıdır. Hiç de kendinizi cocuk gibi avundurmaya gerek yok gerçekler böyledir
. Kendi gerçeğini bütün acımasız yönleriyle göremeyenler asla doğruyu bulamaz ve doğruyu bulamayanlar da kendilerini ne kadar idealize ederlerse etsinler biçime ne kadar önem verirlerse versinler asla sonuca gidemezler. Yalandır onların dünyası hayaldir herşey ve sonuçta anlamli bir yasam değil bedbahtlıktır. Bizim mücadelemizin zorlukları tartışma götürmez ama gücün kudretin anlamlılığın duyarlılığın büyük dünyasının da bu olduğu bu temelde gelişeceği açıktır."
 Abdullah Öcalan 

 
Okumak İçin Aşağıdaki Resimlere TIKLAYIN
                           
           PDF OLARAK OKU                                        DiGiTAL OLARAK OKU