UYARI!!!....Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

 

Bolşevik Partisi TarihiKitap, Bolşevik Partisi'nin (1), 1938'e kadar uzanan tarihini anlatmaktadır. Kapsadığı dönem açısından kitap, Büyük Ekim Sosyalist Devrimi’nin tarihi olarak da değerlendirilebilir. İnsanlık tarihinin en önemli alt üst oluşlarından birinin, devrimin koşullarını hazırlayan tarihsel gelişmelerin, devrimi boğmaya çalışan iç ve dış
saldırılara karşı halkın, Bolşevik

Partisi önderliğinde ayağa kalkışının tarihidir.
Sovyetler Birliği Komünist Partisi (Bolşevikler) yani bilinen adıyla Bolşevik Partisi, 1880'lerde Rusya'da oluşan ilk küçük Marksist dernek ve gruplarda örgütlenmeye başlayarak, işçi sınıfıyla bağı olan dernek ve gruplar üzerinden kitlelere sosyalist bilinç taşıyarak, harekete yön vermeye başladı.


Okumak İçin Aşağıdaki Resimlere TIKLAYIN

                             
       PDF OLARAK OKU                                   DiGiTAL OLARAK OKU