UYARI!!!....Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

 

Che

Sosyalizm ve insan

Küba’da  ve insan ilk olarak Küba'da 1965 yılının ocak ayında,havana'daki 'Verde Olivo'adlı derginin iki sayısında art arda yayımlandı. ' Marcha aynı ylın kasım ayında yayıyı yeniden yayımladı. Amacı
Arjantin'de bir çıkış yapmaktı ,çünkü haftalık dergi bundan bir ay önce Buends Aires 'te resmi makamlar tarafından yasaklanmıştı.Che Bolivya'da hayatını kaybettikten birkaç sonra ,eser Havana'da ilk defa kitap halinde basıldı.

 XXI. Yüzyıl henüz başlamışken ,Che'nin kederli ve çarpıcı yaklaşımı ,bize  bıraktığı eserlerin tümünde ve özellikle bı kısa ve özlü denemesinde ahlaka ve öngörüye dair verdiği dersleri doğruluyor.Fikirler ce gelecek dimdik ayakta şüphesiz:tam özgürlüğümüzün iskeleti kuruldu,tek eksik kanlı canlı bir vücut ve giyisiler onu da yaratacağız.

Okumak İçin Aşağıdaki Resimlere TIKLAYIN

                             
       PDF OLARAK OKU                                   DiGiTAL OLARAK OKU