UYARI!!!....Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

 

Mao Zedung Secme Eserler 1


Seçme Eserler'in bu basımı, Mao Zedung'un Çin devriminin çeşitli dönemlerinde kaleme aldığı önemli yazıları içeriyor. Bugüne kadar çeşitli yerlerde,
Mao Zedung'un eserlerinin birçok Çince basımı çıktı. Ancak bunların hiç biri yazarın kendisi tarafından
gözden geçirilmemişti; rasgele bir düzen içinde basılmışlardı, metinde yanlışlar vardı ve bazı önemli yazılar alınmamıştı. Elinizdeki basımın içeriği, zaman sırasına ve 1921'de kuruluşundan bu yana Çin Komünist Partis'nin tarihindeki önemli dönemlere göre düzenlenmiştir. Ayrıca daha önceki basımlarda bulunmayan bazı önemli yazılar bu basıma alınmıştır. Yazar, bütün yazıları okumuş, bazı anlatım değişiklikleri yapmış ve yer yer metni gözden geçirmiştir.


Okumak İçin Aşağıdaki Resimlere TIKLAYIN

                             
       PDF OLARAK OKU                                   DiGiTAL OLARAK OKU