UYARI!!!....Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

 

DÜŞÜNCE TARİHİ - Orhan Hançerlioğlu

"Hayat, kendiliğinden ne iyi ne de kötüdür,neyse odur.İnsan,ona katlanmalı,evet demelidir. İnsan ,hayatın doğal koşullarına boyun eğmeli,ruhunu yenmeye çalışan cismini dizginlemeyi bilmelidir.Hayat,ancak o zaman, sürekli mutlulukla mutsuzluklar kovalamacası da olsa ,yaşanmaya değer.Yaşamak,insanlık toplumunun ortak gücüne
katılmakla güzeldir.
Goethe’nin uzun şiiri,Tanrı’yla şeytanın,insan üstünde bahse girmeleriyle başlıyor.Tanrı’ya göre insan,bilinmezi araştırdığı sürece yanılabilir,insan sonunda nasıl olsa üstün"
(Kitaptan Alinti)
...
Okumak İçin Aşağıdaki Resimlere TIKLAYIN
                               
       PDF OLARAK OKU                                   DiGiTAL OLARAK OKU