UYARI!!!....Burada yayınladığımız E-Kitapları download ettikten 24 saat sonra silmek zorundasınız. Aksi takdirde kitabi basan firmanın uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde SORUMLU değiliz. Bu kitapların hiçbirisi orijinal kitapların yerini tutmayacağı için eğer kitabı beğenirseniz kitapçılardan almanızı ya da e-buy yolu ile edinmenizi öneririz. Sitemizin amacı sadece kitap hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse kitabi almanız içindir. Sitemizin burada yayınlanan e-kitaplardan herhangi bir çıkarı ya da herhangi bir kuruluşa zarar verme amacı yoktur. Bu yüzden E-kitapları fikir alma amaçlı olarak 24 saat süreli kullanabilirsiniz. Daha sonrası sizin sorumluluğunuza kalmıştır.

 

Faşizme Karşı Birleşik Cephe -Georgi Dimitrov


Faşizm, emperyalizm ve proleter devrimler çağının ürünüdür. '
...Finans kapitalin en gerici, en şoven ve en emperyalist unsurlarının açık terörcü diktatörlüğüdür.'
 Elinizdeki kitapta faşizmi bu şekilde tanımlayan
 Dimitrov: Faşizimin iktidara gelmesini, bir burjuva hükümetinin yerini diğerinin alması gibi basit bir olay olarak görmüyor.
Burjuvazinin bir kanadının açık terörcü diktatörlüğünün kurulması olarak görüyor faşizmi.
Bu devlet biçimini, yalnızca emekçi halka ve demokratik haklara yönelen saldırılarla, parlamentonun kaldırılması veya kısıtlanmasıyla, devrimci hareket üzerinde uygulanan baskıyla sınırlamıyor

...
Okumak İçin Aşağıdaki Resimlere TIKLAYIN
                               
       PDF OLARAK OKU                                   DiGiTAL OLARAK OKU